Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu.

Elif K. |

1 aydır ATM' ye yatırdığım paranın hesabımda görünmemesi sorunuyla uğraşıyorum sağ olsun çalışanları pek bir ilgisiz alakasız bir türlü soruna çözüm yönelik karşıma gelmediler. 3 kere ATM sayımı yapabildiler (3'e ne gerek varsa) ben kamera kayıtları dedikçe tekrar sayalım talep oluşturulsun deniliyor, sinir krizi geçireceğim. Bedir bu Garanti'yle yaşanılan bu tarz sorunlar . Az bir parada değil biri şubenizle görüşün diyor, diğeri savcılıkla, bir diğeri internet şubenizden forum oluşturun diyor. yeter artık!

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  04 Kasım
  10:47

  sorunun acil çözümünü istiyorum 1.040 tl paramın hesabıma iade olmaması sebebiyle garanti kredi kartıma yaklaşık 70,00 TL kadar ödemem gereken tutarı da ödeyemedim, bide bunun faizini mi ödeyeceğim. hem madurum hemde gereksiz bir ödeme ile karşı karşıya kaldım. acil bu sonunu çözün lütfen.

 • 04 Kasım
  10:23

  Müşterimiz Sn. Elif K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş