Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu!

Murat E. |

13 Ağustos 2013 salı günü Garanti Bankası 'nın ATM' sine kredi kartımla kart borcumu ödediğim sırada, yatırmaya çalıştığım . Bütün paraya ATM tarafından el koyulmuştur. Bu tutar 950 TL 'dir. Müşteri hizmetlerinden bu sorunumun kaydının açtım, üzerinden 3 günden fazla olmasına rağmen '' ve en geç 3 günde çözüleceğinin söylenmesine rağmen'' hala sorunum çözülmemiştir.

Bu tutarın kredi kart hesabıma acilen geçirilmesine talep etmekteyim . Gün içerisinde bir çok farklı yerle görüşmeme rağmen; bu konu hakkında bilgi edinemediğim için ve yardım taleplerime cevap verilmediğinden ; genel müdürlüklerine de ( İstanbul' a da) sorunumu fax ile iletmiş bulunmaktayım!

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat E.
  17 Ağustos
  17:55

  Dilekçemi hazırladım pazartesi günüde dönüş yapılmamış mağduruiyetim giderilmemiş olursa BDDK ankara keçiörene de şikayet dilekçemi yollayacağım 6 gün geçmiş olacak ve yapılacak bir usulsüzlük durumunda mağdur olmayı kesinlikle kabul edemem !!! Sorumsuz bankacılık yapacaksanız insanların en önemsedikleri şeylerin ticaretini yapmayın! 2 milyar dolar kazanç beyan etmek güzelken bu kadar ilgisiz bankacılık mı yapılır? Bilgilendirme için hala bekliyorum!

 • 17 Ağustos
  12:02

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.