29 Mart 2013

Garanti Bankası ATM Paramı Parçaladı!

Paşabahçe Atmde para yatırma işlemi yaptım. ATM 1 adet 100 liralık bankonotu yırtarak geri iade etti. bana en yakın olan şubelerden garanti kavacık şubesini aradım durumu anlattım ve görevli bayan bana en yakın şubeye gitmemi dilekçe karşılığında paramın hesabıma yatırılacağını söyledi. bugün garanti kavacık şubesine giderek aynı şekilde durumu anlattım.

Personel " bakın bende paraları düzenliyorum bunun bu şekilde iade edilmesi imkansız dedi. tepki gösterince de yani daha önce hiç karşılaşmadım diyerek düzeltti. özetle bana paramı merkez bankasından alabileceğimi yada çağrı merkezini arayın form doldurun paranın kalanı ATM den bulunursa iade edilir dedi. yani elde var benim mağduriyetim.

Öznur 239 Okunma

Cevaplar

  • Öznur29 Mart 2013

    dahası ben eline yırtık para alıp banka banka dolaşan insan konumuna düştüm ,benim işlem yaptığım bankamatikten paramın parçası bulunacaktır orada olduğuma dair kanıta bile gerek yok. zaten suan itibari ile önemli olan parada değil düştüğüm durum, bugün çözüm amaçlı hiçbirşey yapılmadı sunu yapın bunu yapından ileri gitmedi. sistemi banka çalışanlarından daha iyi bilen yoktur alıp ele bir telefon haydi birlikte çözelim anlayışı yok onu yapın bunu yapın olmadı siz merkez bankasına gidin.... bari en azından bir sorulsaydı o atm açıldımı dün böyle birşeyle karşılaşıldımı????

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön