09 Mart 2015

Garanti Bankası ATM Para Yutma Sorunu!

Gün içinde Garanti Bankası'nın Yeşilbağ şubesinden 35 TL para çekmek istedim. Fakat ATM herhangi bir nedenden dolayı 34 TL ödeme gerçekleştirdi. ATM'de para kalmamış olabilir, bir nebze gözardı edilebilecek bir sorun. Fakat konuyla ilgili basit bir çözüm beklentisi içinde Garanti Bankasını arayarak bu durumu bildirdiğimde yarın şubenize gidin, işlemlerinizi başlatın şeklinde pervasızca bir yanıt aldım.

1 TL için bildiri yapılabilir ama 1 TL için şube şube gezilmez. Ki ATM'nin hatasını da bireysel müşteri çekmez. Konuyla ilgili sadece ivedi çözüm beklemiyorum, tekrarlanmaması adına (Müşteri hizmetlerinin pervasızlığı) önlem bekliyorum.

Murat 312 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Mart 2015

    Konuyla ilgili 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş gelmedi. Bu kadar kullanıcı memnuniyetsizliği tasvip edilen bir durum değildir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön