23 Nisan 2013

Garanti Bankası ATM Eksikliği!

Libadiye caddesinde yaklaşık 4 senedir çalışıyorum (çeşme durağına yakınım)Garanti Bankası gibi büyük bir bankanın koskoca libadiye caddesinde sadece bankasının yanında atm' sinin olması çok büyük bir olumsuzluk. Etrafımızda onca bankalar var ama 2-3 durak arayla da atm'leri bulunmakta. Doğru olan da budur. Halkın ayağına hizmet gelmesi yerine, biz halk olarak bankanın ayağına taaa 4-5 durak uzağına inmek zorunda kalıyoruz.

Canan 30 Okunma

Cevaplar

  • Canan 24 Nisan 2013

    MERHABALAR. ŞİKAYET DEĞİL ASLINDA BENİM SİZLERE SUNDUĞUM KONU. ÖNERİ DESEK DAHA DOĞRU OLACAKTIR. ÇÜNKÜ SADECE BEN DEĞİL ÇEVREMDE ÇALIŞAN HERKES AYNI KONUDAN ŞİKAYETÇİ. EMİNİM Kİ BU KONU ÇOK KISA ZAMANDA SİZLER TARAFINDAN ÇÖZÜME KAVUŞACAKTIR. LİBADİYE CADDE ÜZERİNDE 3 İSTASYON VAR VE BUNLARIN HERHANGİ BİR ÇEVRESİNE/ YAKININA ATM KONULABİLİR DİYE DE DÜŞÜNMEKTEYİM. GEREĞİNİ ZATEN SİZLER DAHA İYİ DÜŞÜNÜP ÇÖZÜME KAVUŞTURURSUNUZ. ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞK. EDERİZ. SAYGILAR.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön