Garanti Bankası ATM De Para Sıkışması!!

Erman Ö. |

01.11.2015 tarihinde Mersin Orduevi önündeki ATM'ye para yatırmak için kartımı taktım. Karta bağlı vadesiz hesap olmadığını açmam gerektiğini yazdı, hesap açtım para yatırmak üzere parayı verdim. 1500 TL parayı aldı saydı kırışık paraları alın gibi yazı yazması üzerine açılan bölmede sıkışan 100 TL'lerden 1 tanesini aldım, ardından paranıza el konuluyor dedi ve bölme kapandı kartımı verdi. Hemen aradım kayıt oluşturdum. Ardından para eklemek üzere 1000 TL yatırdım onu aldı hesaba. Ertesi gün teyit amaçlı aradım ATM incelenmiş herhangi LOG kaydı bulunamamış denildi. Hangi devirde yaşıyoruz kamerası yok mu ATM açılıp sayılmıyor mu. Bu ciddiyetsizlik nedir. 16:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşti olay.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman Ö.
  04 Kasım
  19:09

  Az önce paramın hesabıma yatırıldığına dair mesaj aldın. Sıkıntılı bir süreç ardından işlem çözüldüğü için teşekkür ederim. İyi çalışmalar

 • Erman Ö.
  04 Kasım
  13:34

  Bankayı tekrardan durum hakkında bilgi almam üzere aradım. LOG kaydı bulunamamış yeni kaydınız incelemede beklemeniz lazım dediler. Bu ATM hangi günler açılıyor sayım yapılıyor inceleniyor belli değil mi dedim bana belli olmuyor para tükenince açılır ya da arıza verilirse denildi. Bu kadar ciddiyetsiz bir bankayla karşı karşıyayım. Yani ATM arıza vermez ya da para bitmezse bekletecekler. Bu paranın aciliyeti söz konusu diyorum ilgi alaka sıfır. 1 hafta içinde ATM açılıp incelenmez ise mahkeme yoluna gideceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Böyle bir ciddiyetsizlik olamaz.

 • 03 Kasım
  09:36

  Müşterimiz Sn. Erman Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Erman Ö.
  03 Kasım
  09:33

  Süreçle ilgili buradan sonuna kadar herkesi bilgilendireceğim. Böyle bir ciddiyetsizlik olamaz. Kamera kaydı incelenmesini istiyorsanız savcılığa başvurmalısınız diyorlar. Bu ATM açılıp fazla para kasetine bakılmıyor mu sayım yapılmıyor mu? LOG kaydı oluşmamış denilip kayıt kapanmış yeni kayıt oluşturuldu. ATM hatası benim sorumluluğumda değil. Gerçekten bu iş uzayacaksa 1400 TL için avukatımla görüşüp hemen gerekli işlemleri başlatmasını talep edeceğim yahut acilen bilir kişiler tarafından olaya el atılsın artık.