07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Anneler Günü Bonus Kampanyası Sorunu!

Daha önce gene Garanti Bankası ile iletişime geçmeye çalıştığımda 75 TL üstü alışveriş yaptım ve 5 TL bonus kazandım mesajı gelmişti her 75 TL üstü alışverişlerimde 25 TL ye kadar bonus kazanacağım ile ilgili bir mesaj almıştım dedim.Ama bonuslarımı yüklemiyorlardı.

Banka bana e-mail atmış Anneler Günü kampanyasına katılabilmem için EVET HERYER yazıp kartımın son 6 rakamı ile 3340'a mesaj atmam gerekiyormuş.Neyse bunu da yaptım. Birde ne göreyim kartımın son 6 rakamını hatalı girmişim! diye bir mesaj geldi..

Ama %100 kartımın son 6 rakamını doğru girdiğim halde bu mesaj ile karşılaştım.Garanti Bankası ya Bonus Genci tanımıyor yada bizi 75 TL alışveriş yaptırıp bonuslarımızın üstüne yatacak!

Eren 119 Okunma

Cevaplar

  • Eren 08 Mayıs 2013

    Gene otomatik cevap arkadaşım ben zaten sizin dediğinizi de yaptım kart numarası yanlış diyor hala bana aynı e-maili atıyorsunuz biz de biliyoruz EVET HER yazıp göndermeyi ama kart numarası hatalı diyor! siz hala otomatik cevap atıyorsunuz kanser olacağız en sonunda!

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön