07 Ocak 2015

Garanti Bankası Amex Kart Ücreti ve Mil Puan Yüklemesi.

Ocak ayı ekstremde mastercardima 90 TL, Amex kartıma 45 TL kart ücreti yansıtılmış. 444 0 333'ten arayıp iade talep ettiğimde iade yapılamadığını ancak her 2 karta da 2500 mil yüklenebileceği söylendi. Her 2 kart için ayrı ayrı 2500 mil mi diye özellikle sordum, ona göre ortak karar vereceğim dedim, evet ikisi için de dediler ama Amex için tekrar arayıp onunla ilgili bölüme bağlanmanız gerek, biz buradan işlem yapamıyoruz dediler.

Bunun üzerine mastercard için teklifi kabul ettim, kapadım. Amex için tekrar aradım, bu sefer Amex için böyle bir uygulama yok dediler. Sizi aktaracağımız öyle bir birim de yok dediler. 19 sene sonra Garanti Bankası'ndaki hesaplarımı ve kartlarımı kapatmayı düşünüyorum.

Fatih 354 Okunma

Cevaplar

  • Fatih07 Ocak 2015

    Sikayetin konusu nedir diye umursamadan sırf buraya geri arandı yazabilmek için aradılar. Sikayetime konu olan bildirimi telefonda tekrarlayıp kapattılar. Aramayın daha iyi, insana şikayetini tekrar hatırlatmaktan başka bir ise yaramıyor çünkü.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa F. T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön