Garanti Bankası Amex Kart Ücreti ve Mil Puan Yüklemesi.

Fatih F. |

Ocak ayı ekstremde mastercardima 90 TL, Amex kartıma 45 TL kart ücreti yansıtılmış. 444 0 333'ten arayıp iade talep ettiğimde iade yapılamadığını ancak her 2 karta da 2500 mil yüklenebileceği söylendi. Her 2 kart için ayrı ayrı 2500 mil mi diye özellikle sordum, ona göre ortak karar vereceğim dedim, evet ikisi için de dediler ama Amex için tekrar arayıp onunla ilgili bölüme bağlanmanız gerek, biz buradan işlem yapamıyoruz dediler.

Bunun üzerine mastercard için teklifi kabul ettim, kapadım. Amex için tekrar aradım, bu sefer Amex için böyle bir uygulama yok dediler. Sizi aktaracağımız öyle bir birim de yok dediler. 19 sene sonra Garanti Bankası'ndaki hesaplarımı ve kartlarımı kapatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih F.
  07 Ocak
  18:14

  Sikayetin konusu nedir diye umursamadan sırf buraya geri arandı yazabilmek için aradılar.
  Sikayetime konu olan bildirimi telefonda tekrarlayıp kapattılar. Aramayın daha iyi, insana şikayetini tekrar hatırlatmaktan başka bir ise yaramıyor çünkü.

 • 07 Ocak
  09:33

  Müşterimiz Sn. Mustafa F. T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş