24 Nisan 2013

Garanti Bankası Altın Hesabında Yaşanan Sorun ve Farkın Ödenmesi!

Müşterisi olduğum banka hafta sonu ve mesai saatleri uyguladığı altındaki alış-satış kuru arsındaki fiyat farkını hafta içi ve mesai saatleri olmasına rağmen aynıdır. Pazartesi akşam 5 kadar kur 84-85 tl arasında iken; Garanti Bankasının internet bankacılığında 78-85 tl arasındadır. Bu fark geçtiğimiz hafta içinden bu yana devam etmektedir.

Aradığımızda teknik sorun olduğunu bildiriyorlar. Ödemelerim için akşam üzeri mecburen altın satışı yaptım. Aradaki farkın teknik aksaklık olmasından dolayı tarafıma ödenmesini rica ediyorum. Satış kısmında artış olması aksaklığın bank kazancına olduğunu gösteriyor.

Volkan 124 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 25 Nisan 2013

    Bankadan arandım teknik arıza olduğunu belirtiler. Teknik hatanın olduğuna inanmadığımı belirtim. Garanti bankası teknik arıza olduğunu belirtiyor ve bunun zamanını verebiliyorsa bu zaman diliminde teknik arızadan dolayı satış yapmış olan müşterilerin zararlarını karşılar. Bunu yaparsa evet banka budur dürüstlük budur derim. Başka bankayla da çalışmam güvenirim hata olsa da yatırımım da burası beni mağdur etmez derim. Bunun kişisel değil herkese açıklanmasını ve giderilmesini beklerim. Sonuçta para güvenlik arar bu dalgalanma sırasında düzgün ve dürüst kalan bir bankaya yatırımı aktarırım. Samimiyete inanmak ve düzeltmeyi görmek istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön