24 Nisan 2013

Garanti Bankası Altın Alış Satış Farkı!

Müşterisi olduğum banka hafta sonu ve mesai saatleri uyguladığı altındaki alış-satış kuru arsındaki fiyat farkını hafta içi ve mesai saatleri olmasına rağmen aynı şekilde devam ettirmektedir.

Bugün ve bu saat itibariyle kur 84-85 tl arasında iken; Garanti Bankasının internet bankacılığında 78-85 tl arasındadır. bu fark geçtiğimiz hafta içinden bu yana devam etmektedir. . dolayısıyla kendi altınım üzerinde bir tasarrufta bulunamamaktayım.

Bulunursam madden oldukça zararım olacaktır. . bankayı aradığımda dalga geçer gibi "teknik bir sorun olduğu, düzeltileceği" söylendi bddk'yı aradım kendilerinin bakmadığını mahkeme yoluyla hakkımı aramam gerektiği söylendi. . ben de öyle yapacağım.

Oğuz 85 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 29 Nisan 2013

    Garanti Bankasına geçen hafta Perşembe günü yatırım hesabı açtırmak için başvurdum. Gerekli belgeleri imzaladım. 2 hafta geçti hala hesap açılmadı. Bir yatırım hesabı 1 hafta geçmesine rağmen neden hala açılmıyor. Benim asıl hesabım başka şubedeymiş oraya yollanmış belgeler. 1 hafta geçti hala ulaşmadı mı?Belge dediğiniz 1-2 günde teslim olur. Yatırım hesabımın derhal açılmasını istiyorum. 1 haftadır işkence çektirdiniz. 1 günlük işlemi 1 hafta geçti halledemediniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön