24 Eylül 2013

Garanti Bankası Altı Ayda İkinci Kart Bedelini Aldı!

Garanti Bankası FB bonus kart sahibiyim. Aralık 2012'de kartımdan FB üyeliği adına 100 TL kesildi. Bir sene boyunca kesilmeyeceği belirtilmişti, Kart kapatma talimatı verdim. Beni arayacaklarını ve kartımın ondan sonra kesin olarak kapatılacağını söylediler. Ancak benimle görüşen kimse olmadı ben de bu arada kartımı kapatmaktan vazgeçtim. Ancak kartımı kullanmak istediğimde kapatılmış olduğunu gördüm.

Bunun üzerine bankayla görüştüğümde kartımın kapatıldığını söylediler. Yeniden açtırmak istediğimi belirttim. Kartım kullanıma açıldı, fakat yeniden üyelik aidatı aldıklarını gördüm. Hem de bununla ilgili bana hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Zaten bilgilendirme yapılsaydı açtırmazdım.Hakkımın iadesini istiyorum.

Bedirhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Bedirhan 30 Eylül 2013

    Sitenizde (Fenerbahçe Bonus aldığınızda kartınıza yansıyan Fenerbahçe Kart üyelik bedelleri Fenerbahçe Kulübü'ne bağış olarak aktarılmaktadır. Fenerbahçe Bonus kartın alındığı ilk sene bu bedel Fenerbahçe Bonus Classic için 35 TL, Fenerbahçe Bonus Gold için 100 TL, Fenerbahçe Bonus Platinum için ise 350 TL'dir. İlk seneden sonra ise, üyelik bedelleri Fenerbahçe Bonus Classic için 35 TL, Fenerbahçe Bonus Gold için 50 TL, Fenerbahçe Bonus Platinum için ise 150 TL'dir.) Bu açıklama varken benim hesabımdan 100 tl çekildi çekilen bedelin iadesini talep ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Bedirhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön