Garanti Bankası Alo Garantide Sesli Yanıt Sisteminden Hizmet Alamıyorum.

Ali A. |

Garanti Bankasını arandığında insanların daha hızlı ve kolay bir şekilde işlerini halledebilmeleri için sesli yanıt sistemi koyulmuş. Fakat bu sistem gayet düzgün bir Türkçe ile konuşulmasına rağmen sürekli olarak anlayamadım yapmak istedikleriniz bunlardan hangisi şunu yapmak istiyorsunuz doğru mu? dedikten sonra en sonunda da sizi alo garanti ana menüsüne aktarıyorum diyerek her seferinde ortalama olarak yaklaşık 5 dakika kaybettiriyor.

Bu süre içinde de insanlar strese giriyor ve sinirleri geriliyor. Sesli yanıt sisteminin kaldırılması gerek. Bu sitede ve 4440338 müşteri memnuniyeti hattındaki şikayetlerin analizi yapıldığında sesli yanıt sisteminin başarısız olduğu gayet açıktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  24 Mayıs
  00:41

  Yapılan bütün başvurulara aynı cevabı kopyala yapıştır. Tamam sonrasında saygıdeğer müşteri hizmetleriniz geri bildirim yapıyor ama şu koca Türkiye'de yapılmış olan şikayetlerin sonucunda acaba kaç müşteri memnun kaldı çok merak ediyorum.

 • 21 Mayıs
  12:02

  Müşterimiz Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş