23 Haziran 2014

Garanti Bankası Alo Garanti Hayatı Zorlaştırmak İçin Yapılmış.

Alo Garanti'den OGS cihazıma bağlı plaka numarasını değiştirmeye çalıştım. Ancak bırakın, konuyla ilgili bir insanla görüşebilmeyi, ilgili menüye ulaşabilmek bile neredeyse mümkün değil. Dakikalar boyunca defalarca aramalarımda saçma kart numarası, kart şifresi, telefon numarası... v.b. girip durdum.

İstediği numara, şifre banka kartının mı, kredi kartının mı, o bile belli değil. Ancak her seferinde sonuç hüsran. Ben de sonunda Garanti Bankası'na en derin tebriklerimi göndererek buraya yazmaya karar verdim. Bence bu hattı biraz daha kompleks yapabilirlerse kimsenin kullanamayacağı bir şekle sokabilirler.

Seçkin 246 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimiz Seçkin C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön