29 Mart 2013

Garanti Bankası alışverişten 10 Saniye Sonra Gelen Bilgilendirme Mesajı!

4 Mart 2012 saat:22:22 de 85 tl. lik alışveriş yaptım. 10 saniye geçmeden Garanti den mesaj geldi. "Mart sonuna kadar her 50 tl. lik alışverişe 5 tl. bonus. " şaka gibi. Alışveriş yapıyorsun mesaj 10 saniye geçmeden geliyor. Acaba daha önceden aynı mesajı gönderdiler de telefonum mu kapalıydı?diye düşünüp yine de müşteri hizmetlerini aradım. "kampanya başlayalı 2 gün olmuş mesaj anca gönderilmiş, sistem otomatik gönderiyormuş, müşterilere sırayla gidiyormuş vs" nasıl da denk gelmiş hayret! Alışverişin bitiminden 10 sn. içinde sistemin bunu göndermesi lafları vs..kampanya yapıyorsanız düzgün yapın lütfen. Bu işin sırası mı olur? Gereğinin yerine getirilmesini istiyorum.

Okan 46 Okunma

Cevaplar

  • Okan 30 Mart 2013

    cevap haliyle yine değişmedi.Sistem böyleymiş,şöyleymiş.mış,miş...diyecek bir şey bulamıyorum artık... benim kampanyalar ile ilgili bankayı aramam gerekirmiş.düşünebiliyor musunuz?bankayı arayacağım "Alo kampanyanız var mı?diyecekmişim...ne günler kaldık yarabbim...

  • Okan 29 Mart 2013

    LÜTFEN KLASİK CEVAPLARINIZDAN BİRİ OLMASIN VE GEREKENİ YAPINIZ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön