05 Haziran 2014

Garanti Bankası Aldığı Komisyonların İadesini Yapmıyor.

Yıllardır Garanti Bankası müşterisiyim. Son on yıla ait alınan kredi komisyon, kredi kartı aidatı vs. ücretlerini istedim. Garanti Bankası bana ödemeyeceğini bu ücretlerin yasal olduğunu bildirdi. Buradan tekrar Garanti Bankası'na talebimi iletiyorum. Haksız alınan ödemeleri istiyorum.

Ödemem yapılmazsa hakem heyeti ve icra kanalıyla hakkımı savunacağım. Devletin organlarının çıkardığı kanun ve kararları bunlar yasal alacaklarımız demesini de tuhaf karşılıyorum. Ayrıca Garanti Bankasının bireysel ve kurumsal müşteriliğini de bırakacağım. Yetkililer açık bir kanun çıkarmadıkça bankalarda bu ücretleri almaya devam eder. Milleti mahkemelere yönlerdirmeyin çıkarın kanunu koyun cezasını.

Mehmet 294 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 20 Haziran 2014

    Bugün Garanti Bankasına gidip hesap dökümü istedim. Banka benden 6 sayfa kağıt için komisyon kesintisi diye 70 tl aldı. Bankalar bu milleti ne sanıyor. Bankalar için para kazanmak kolay olabilir ama bizler kolay kazanmıyoruz. Aldıkları 70 tl tamamen haksız ve hukuksuzdur. Gerekli mercilere başvurumu yapacağım. Yetkililere sesleniyorum bankaların alamayacağı ücretleri açıkca kanunlaştırınız. Milleti de daha fazla mağdur etmelerine izin vermeyiniz.

  • Mehmet 14 Haziran 2014

    çözüm yok ilgi yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimiz Mehmet U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön