11 Temmuz 2016

Garanti Bankası Akıbeti Çözülemeyen Faiz Uygulaması.

Haziran ekstresinde 1.649.14 TL ödemeli uygulanan 14.75 kuruş faizi ne banka yetkilileriniz, ne de müşteri hizmetleri yetkilileriniz çözebilmiştir. 9 adet otomatik ödemem artı emekli maaşım artı kredi kartı otomatik ödememi verdiğim halde 14.75 TL'lik faizin neden yansıdığını kimse çözemiyor. Bu olay bankanızın ayıbı değil midir? Büyük bir sorun olsaydı karşımda açıklama yapabilecek muhatap bulamayacaktım.

Ayın 6 'sı tarihli ödemenin 7 tarihinde ödendiğini belirten yetkilinize hesabımda para olduğu halde bu durumun olabileceğini söylediler. Ayrıca 59 senedir aynı adreste olmama rağmen, adres doğrulaması yapıldığı halde ekstram adresime gelmiyor. PTT den kaynaklandığını, PTT' nin de böyle bir şey olmayacağını bana iletmekte ve bunu bankaların sürekli yaptığını tarafıma iletmişlerdir. Bir adrese ekstre yollamak bu kadar zor mu? Konu ile ilgili acil tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Temmuz 2016

    Bugün banka tarafından arandım. Arayan kişi 14 liralık faizin 1 gün gecikerek elden ödediğimi söyledi. Böyle bir olay kesinlikle yok. Benim 9 tane otomatik ödemem var ve sürekli otomatik ödeniyor. Böyle bir saçma olay olamaz. Birileri benim hesabımdan paramı çekip ertesi gün mü ödüyor? Öyle bir olay varsa makbuzumu bana acilen göndermenizi istiyorum. Ayrıca adresime kredi kartı ekstrem posta yoluyla gelmiyor. Banka yolluyoruz diyor ve PTT yi hedef gösteriyor. PTT yetkilisi bize gelmedi diyor. Resmen bu olaylar bankanızdan beni uzaklaştırıyor. Zaten tüm paramı çekiyorum. İlişiğimi keseceğim. Kesinlikle emekli maaşıma kadar bankanıza taşıdığım halde müşteri memnuniyetim sıfır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön