Garanti Bankası Ailemi Rahatsız Ediyorlar!

Mustafa E. |

Garanti bankası takip servisinden 03.01.2013 tarihinde aranmışım, ama benim yerime ablam aranmış, acilen bizi arasın denmiş, numarası kaç denmiş? Bu servis beni önceden defalarca aradı, numaram biliniyor. Ben aransam ve ulaşılmasam onu da anlarım belki ama ben hiç aranmadan aile üyelerimin aranması nedir? Bu bilgi gizliliğine aykırı değilmidir? Bu durumda tazminat davası açmam gerekir. Beni arayan kişi ve onun yöneticisi hakkında şikayetim var. Benim telefonum kapalı olsa bile ki kesinlikle değildi, aile üyesinin aranıp telaş ve endişe yaratacak şekilde acilen araması lazım ne demek oluyor? Bu nasıl bir anlayış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa E.
  04 Ocak
  16:20

  Ayrıca, müşterilerin bilgileri yakınlarınıza iletilmiyor deniyor, aile yakınlarına " garanti takip servisinden arıyoruz, acilen kardeşinize ulaşmalıyız, telefon numarasını verin" demek, kardeşinizi takip ediyoruz, borcu var ve ödemiyor demek olmuyor mu? bu bir bilgi paylaşımı değil midir?

  Bu aramayı yapan çalışan ve bu prosedürü uygulayan kişiler hakkında yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım !!!

 • 03 Ocak
  15:47

  Müşterimiz Sn. Veysel G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş