09 Ocak 2016

Garanti Bankası Aile Fertlerimin Telefon Numarasını Nasıl Ve Nereden Aldı?

(0212) *****' dan beni arayıp ulaşamayınca anne ve baba' ma ait kişisel cep telefonu arayarak onlara bilgi vermenizi adlandıramıyorum. Siz ne hadle benim aile fertlerimi arayabiliyorsunuz. Benim annemin ve babamın Garanti Bankası'nda hiçbir hesabı yoktur. Hiçbir kredi kartı yoktur. Garanti Bankası'nın önünden geçmezler. Ben gece çalışan insanım. Haliyle gündüzleri uyuyorum. Bana ulaşa mamanız çok normal. Size geri dönüş yapıp defalarca kendi numaramı bıraktım. Öncelikle siz benim anneme ve babama ait cep telefonu numaralarını kimden? Nereden? Nasıl temin ettiniz? Bunların cevabını istiyorum. Eğer cevap vermezseniz savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Selim 45 Okunma

Cevaplar

  • Selim12 Ocak 2016

    (0212) 410 90 00 dan beni arayıp ulaşamayınca Anne ve Baba ma ait kişisel cep telefonu arayarak onlara bilgi vermenizi anlamlandıramıyorum. Siz ne hadle benim Aile fertlerimi arayabiliyorsunuz. Benim Annemin ve Babamın Garanti Bankasında hiçbir hesabı yoktur. Hiçbir kredi kartı yoktur. Garanti Bankası'nın önünden geçmezler. Ben gece çalışan insanım. Haliyle gündüzleri uyuyorum. Bana ulaşa mamanız çok normal. Size geri dönüş yapıp defalarca kendi numaramı bıraktım. Öncelikle Siz benim Anneme ve Babama ait cep telefonu numaralarını kimden? Nereden? Nasıl temin ettiniz? Bunların cevabını istiyorum. Eğer cevap vermezseniz Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. İsmim Selim Diri.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Selim D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön