01 Nisan 2014

Garanti Bankası Aidatı İptal Etmeyeceğini Söyledi

18. 03. 2014'te kredi kartıma yansıtılmış olan "fahiş" yıllık kart aidatından şikayetçiyim. 69 TL olan bu ücretin iş yeri aidatımdan daha fazla olduğunu belirtmek isterim. Her yıl olduğu gibi yine iptali için başvurduğumda bunun yasal olduğunu sözleşmede yer aldığını "haklı" olarak iptal edemeyeceklerini belirttiler. Israrım üzerine bu sefer 40 TL bonus yükleyebileceklerini belirttiler, kabul etmeyip ısrar etmemle birlikte 1750 TL aylık harcama sözü vermemi istediler, acınası ve acımasız pazarlıkların sonu gelmedi.

Garanti Bankası bu haksız kazançtan vazgeç! Her yıl olduğu gibi "aidatını" iptal et.

Uğur 110 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 18 Nisan 2014

  ilgisizler..

 • Uğur 17 Nisan 2014

  Hala bir gelişme yok..

 • Uğur 01 Nisan 2014

  az önce arandım... hala pazarlık yapıyorlar ve 69 konusunda ısrarcılar.. 60tl bonus yükleyebileceklerini söylüyorlar.. kabul etmedim.. bekliyorum..

 • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2014

  Müşterimiz Uğur E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön