17 Ocak 2014

Garanti Bankası Aidatı İade Etmiyor.

5 yıla yakındır Garanti Bankası'nıın kredi kartını kullanmaktayım. Farklı bankalardan da en az 4 adet kredi kartım mevcuttur. Garanti Bankası harici diğer tüm bankalar kartlarıma aidat yansıtmıyor. Yansıtıldığı zamanda iptalini talep ettiğimde direk yansıtılan aidat parasını iptal ediyorlar.

Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım ve hiç bir şekilde kart aidatımı iptal edemeyeceğimi müşteri hizmetleri kesinlikle iade yoktur . Diğer bankalar yapıyorlar ama bizim bankamız yapmıyor gibisine sanki başından savuyormuş gibi geçiştirildim. Sizden ricam kartıma yansıtılan aidatın tarafıma iade edilmesidir. Zaten bu seferde iptal edilmezse kartımı ve ailemdeki kartları iptal ettireceğim.

Ferhat 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ferhat B.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön