02 Nisan 2014

Garanti Bankası Aidat Yüzünden Müşteri Kaybediyor.

İsteğim dışında gönderilen kredi kartıma her yıl yıllık ücret adı altında ücret yansıtılmakta ve 12 ay kullanım sözü verdiğimde iptal işlemi yapılmaktadır. Bugün aradığımda artık böyle bir sistem olmadığını iade etmeyeceklerini belirttiler.

Diğer bankalar iade işlemi gerçekleştirirken Garanti Bankası acaba bu bankalardan daha mı küçük yoksa? Beni diğer kredi kartlarımı kullanmaya yönlendiriyorlar. 6 nisan geçen yıl verdiğim sözün bitiş tarihi takip etmenizi nasıl kredi kartımı iptal edip diğer kartlarımı kullanacağımı görünüz. Yıllık ücreti de tüketici mahkemesiyle geri alacağımdan emin olunuz.

Birkan 99 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimiz Birkan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön