26 Mart 2013

Garanti Bankası Aidat Yüzünden Müşteri Kaybediyor!

Benden alınmış olan, hem asıl hem ek kartıma ait yıllık üyelik ücreti toplam 89 tlnin ekstreme geri iadesi için garanti bankası müşteri temsilcisi ile görüştüm. yapılacak bir şey olmadığı söylendi. bende iptal ettirmek istiyorum dedim. bu sefer tamam kaydınızı alıyoruz ama sizi arkadaşlarımız arayacak dediler. 10 gün sonra arandım.

Sadece ana kart üyelik bedeli olan 59 tl yi geri yükleyelim dediler. bunun yeterli olmayacağını söylediğimde kartınız iptal oldu hoşçakalın . hoop kapattı telefonu. yıllık üyelik bedeli adı altında bu parayı almak isterseniz daha çok iptal yaşarsınız. müşteri olarak kıymetimiz yokmuş. hiç sıkıntı yokken durduk yere Garanti Bankası beni hayal kırıklığına uğrattı.

Mesut 64 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 30 Mart 2013

    Garanti game over...

  • Mesut 27 Mart 2013

    kredi kartı borcunu gününü geçirmeden ödeyen , düzenli, sadık bir müşterisi olarak, kart aidatı ana+ek kart toplam 89 tl ücretin benden alınması nedeniyle, iptal ettirilmek zorunda bırakıldığım, bonus kartım nedeniyle; iptalden dolayı yaşadığım mağduriyet nedeniyle;; bir daha ömrüm boyunca ben ve ailem asla Garanti bankası ile çalışmayacağımızı, yaşadığım olumsuz tavrı her fırsatta çevremdeki insanlara, akrabalarıma özellikle bir doktor olarak, sağlık camiasında doktor arkadaşlarıma ve çevreme olumsuz olarak aktaracağımı burada beyan ediyorum..

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön