29 Ocak 2014

Garanti Bankası Aidat Yüzünden Karşı Dava Açtı.

Yaklaşık 15 yıllık Garanti Bankası müşterisiyim. Bu süreçte; gerek bireysel, gerekse ticari tüm bankacılık işlemlerimi hep Garanti Bankası ile yaptım. Başka hiçbir bankanın kredi kartını, bireysel kredisini, mortgage kredisini kullanmadım. Hala devam eden Garanti Emeklilik bireysel emeklilik müşterisiyim.

2013 yılında, tarafımdan yıllardır kesilen kredi kart aidatlarımın iadesini talep ettim. Hakem heyeti toplam 461 TL aidat ücretinin tarafıma iadesi için lehime karar verdi. Bu karar sonrasında bugün öğrendim ki Garanti karşı dava açmış.

Mustafa 115 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön