08 Aralık 2014

Garanti Bankası Aidat Kesti.

Garanti Bankası kredi kartım var ancak sizin aidat altında aldığınız 62 TL ödedim ama bunu sizin yanınıza bırakmayıp gerekli resmi başvuruları yapıp size ait İnternet hesabım ve kredi kartım ve otomatik ödemelerimi ve kredi hesaplarımı en kısa zamanda kapatıp sizden ve size müşteri olmaya çalışan tanıdık akrabam varsa hepsini uyarıp başıma geleni anlatıp, sizden uzak durmalarını rica edeceğim, bilgilerinize.

Bilal 1.314 Okunma

Cevaplar

 • Bilal 01 Şubat 2015

  Garanti ne zaman dönersin

 • Bilal 24 Ocak 2015

  ŞİKAYETVAR.com siz garanti bankasına bildirim yapmıyor musunuz halen dönüş olmadı

 • Bilal 16 Ocak 2015

  Hala döndemediniz bravo size Garanti Bankası kale bile almadınız

 • Bilal 09 Aralık 2014

  sayı yetkili 3 kere aradık diye mail atıyorsunuz sizin arkadasınız yoğun olduğumu ve öğle tatilinde aramanızı rica ettim ancak siz ulaşamadık diye mail atıyorsunuz yazık.

 • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn. Bilal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön