Garanti Bankası Aidat Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

İsa T. |

2 yıl önce almış olduğum Garanti Bonus Fenerbahçe ( Taraftar ) Kartımı bana şubede tanıtan personel, bu kredi kartının sadece ama sadece 1 kereye mahsus benden Fenerbahçe'nin üyelik aidatı keseceğini söyledi, kartı bana onaylattı. Kart elime geçip ilk aktif kullanmamda ilk ay kart aidatı ile beraber bu kulüp parası kesildi ses etmedim; çünkü bilerek almıştım .

Ancak bu aidat benden her sene kesilmekte . Bu aydaki kart ekstrem de de geldi. Bu şekilde kart vererek insanlar memnun edilemez, ben memnun değilim . Eğer ki param iade edilmez yada ben memnun edilmeyeceksem ; kart borcumu ödedikten sonra kartımı kapattıracağıma emin olabilirsiniz. Lütfen yetkililere sesleniyorum yardımcı olunsun.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa T.
  22 Kasım
  20:55

  hep aynı terane daha sizden ne kredi kartı nede kredi alırım böle mümteri memnuniyeti olmaz yazık...

 • 23 Eylül
  11:09

  Müşterimiz Sn. İsa T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş