24 Mayıs 2013

Garanti Bankası Adıma Kart Çıkartılmış Ve Harcama Yapılmış!

Garanti Bankasından (Trabzon Mumhane) adıma ek kart çıkarılmış limiti 100 TL olup harcanıp daha sonra kapatılmış. (ekstre elimde 2011 yılında çıkmış ancak ana kart sahibi (isim bende ama burada vermem ahlaki olmaz diye yazmıyorum) kendi borcunu yatırmadığı için kart avukata gitmiş ve bende takibe girmiş oldum. Bütün gittiğim özel ve kamu bankaları bu kart yüzünden takibe girdiğimi, kartınız kapansa bile ana kart sahibinin borcunun (860 TL civarı) devam ettiğinden dolayı sizin sisteminize yansıdığını ve puanınızın düşüp kredi çekememe pozisyonunu'na düştüğümü belirtiyorlar.

Bu kart hakkında bilgim teyidim imzam ve haberim yoktur. Banka ise hangi bankacının bu konuda işlem yaptığını araştırmıyor.

Remzi 126 Okunma

Cevaplar

 • Remzi03 Ekim 2017

  Evet sonuç tam 4 yıl oldu

 • Remzi25 Ocak 2017

  Evet kaç yıl oldu ne yaptınız. Dökümanlar elimde halen daha

 • Remzi24 Mayıs 2013

  hiç bir şekilde yardımcı olamadınız.tamamen insanların umutlarını sömürüyorsunuz.şikayetimi yazdım aldığım cevap.bankaya gidin.mahemeye verin.reklam sitesi

 • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön