04 Şubat 2014

Garanti Bankası Adan Seyhan Şube Personelinden Şikayetçiyiz!

Garanti Bankası şubenize kardeşimle Bağlar Gıda olarak gittiğimizde Adana Seyhan şubenizdeki E*** Y. Kobi'deki bayan bizim evraklarımızı alıp bizi bekletti, gittiğimizde işlemi yeni yapıyordu o kadar süre bekleyip bizi yanıltması hoşumuza gitmedi ki karşısında çocuk yok!

Çünkü öyle bir statüdeki bayan kimse bana karışamaz ben istediğimi yaparım anlamında o sonuçta orada çalışan Garanti Bankası'nın sahibiyse birşey söylemem ama bir insan geldiyse güzel, güler yüzüyle ilgilenmesi lazım ama E*** hanımın suratı hep asık.

İçimizden işlem yapmamız bile kesildi siz siz olun personellerinizi iyi seçin benim gibi müşteri kayıpları yaşamayın çünkü Garanti Bankası ailesi büyük bir firma çok kırıldık!

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hakan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön