Garanti Bankası Acil Bilgilendirme Yapmanızı İstiyorum!

Kerem K. |

Yapılandırmadaki kartımın kalan taksitlerini toplu ödedim. Ödedikten sonra bana önümüzdeki ay ki hesap kesiminde de borç çıkabileceğini, bunu takip etmem gerektiğini belirtiler. Şu anda ilgili birimi telefonla aradığımda ise sesli yönlendirme beni hattan atıyor, çağrı merkezini aradığımda ise sağlıklı bir bilgi almama için ellerinden geleni yapıyorlar. Israrla önceden söyledikleri numarayı aramamı, ulaşamadığımı söyleyince de şubeye gitmem gerektiğini söylüyorlar.

Ayrıca ilk ödemek istediğimde bana sadece erken ödeme nedeniyle belli bir küsurat çıkabileceği söylendi ama şu anda 170 TL gibi bir rakamdan bahsediyorlar. Normalde borcumu erken ödediğim için indirim olması gerekirken 170 küsur borç da nedir? Yapılandırmadaki borcun tamamını neden tek bir seferde ödemem engelleniyor? Neden bu konuda net bir bilgilendirme hala yapılmıyor? Bankadan bununla ilgili bir çözüm istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem K.
  07 Haziran
  09:02

  Böyle bir şey olmaz, olamaz. Geri dönüş için arayan kişi, şubeyi arayıp ulaşmamı istemişsiniz, diyor, oysaki ben şube ile değil, çağrı merkezi ile görüştüm. Konuşma esnasında 2. bir hattan firmaya ait bir numara (444 0 338) aradı ve konuşmakta olduğum personele "1 saniye, 2. hattan bankanız arıyor " diyerek beklemeye alıp diğer hatta bağlandım. Ancak bağlandığım an çağrı suratıma kapandı, diğer konuştuğum kişi de beklemeyip telefonu kapattı. Böyle bir geri dönüş olabilir mi? Ardından tekrar bankayı arayıp bir hanımefendi ile görüştüm, kendisinden de ayrıca şikayetçiyim, sicil numarası ve adını aldım ama burada ifşa etmek istemiyorum. Lütfen bu soruna bir çözüm bulun

 • 06 Haziran
  11:38

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş