Garanti Bankası Açık Provizyondan Kaldırılan Fakat Limite İşlemeyen Hesap Bakiyesi!

Uğur Z. |

19.08.2015 tarihli siparişten sonra alışveriş yaptığım (amazon.com) yerden iptal talebi gerçekleştirdim. Kredi kartımdan 547 TL çekildi ve iadesi yapıldı, fakat para bakiyem de gözükmeyip açık provizyonda kaldı. 19 gündür bekliyorum ve sonunda açık provizyondan kaldırılmış fakat kredi kartımın limitine eklenmemiştir. Garanti Bankası'nı aradım birkaç defa fakat yardımcı olabilecek biri çıkmadı. Açık provizyondan düşürülen bakiye neden limite eklenmedi acaba?

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Z.
  03 Ekim
  08:50

  Şirket ile iletişime geçtim benim kredi kartımdan çekilen 548,02 TL'nin provizyonda kalıp sonrada geri iade edilmediğini bildirdim ve benim kredi kartımın bakiyesini yediler.

  Daha ince ayrıntısını da paylaşabilirim benim için sıkıntı yok. Böyle gelişmiş bankaların müşterilerine böyle davranması açıkçası hiç doğru değil. Ben bu haksızlığın düzeltilmemesi sonucunda en geç 2-3 gün içerisinde Garanti Bankası tarafına dava açabilirim. Borç geciktiğinde faiz almasını biliyorlar ödenmediğinde yasal takip başlatıyorlar. o zaman benim hakkımın yenmesi sonucunda dava açmam da bir sakınca yok sanırım.

 • Uğur Z.
  27 Eylül
  14:44

  nerede benim param? Provizyon dediniz vs. Dediniz 38 gün geçti hala ortalıkta bir şey yok? Bankanız hakkında yasal yollara mı başvurmak gerekiyor? Gerek var mı?

 • Uğur Z.
  23 Eylül
  12:11

  Hala yapılan bir şey yok bilgilendirmede yok yıllardır bu banka ile iş yapıyorum bunun yapılması kötü bir durum.

 • Uğur Z.
  22 Eylül
  16:42

  Yaptığınız iş değil hesap kesim tarihini bekledim ki sonuç çıksın diye. Bugün bakıyorum ki hesabıma eklenmediği gibi açık provizyonda da yok. Peki nereye gitti benim kartımdan çekilen para?

 • 07 Eylül
  10:31

  Müşterimiz Sn. Uğur Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş