07 Mart 2016

Garanti Bankası Abartılı Kart Ücreti..

Garanti Bankası Bonus kartıma abartılı bir şekilde 82 lira civarında bir kart ücreti yansıtıldı. Her seferinde 82 lira kart ücreti alıp kartınıza 1 yıl kapatmama sözü verin 50 lira puan yükleyelim diyorlar zoraki insanları bağlıyorlar.

Yine 32 lirayı alıyorlar. Kandırıyorlar. Yok kart ücretini iade etmeyiz diyorlar. Bir daha bu bankada adımın geçmesini istemiyorum. 82 lira değil 100 lira da olsa haksız para alıyorlar devlet kart ücreti alınmayacak diyor. Bunlar alıyor, Garanti Bankası benim için bitmiştir vede paramın tamamının iadesini istiyorum.

Mustafa 138 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Mart 2016

    paramı iade etmediler. Üstüne para versem yok demeyecejlerdi. Müşteri gelir geçer biz parasını alalım mantığı ile hareket ediyorlar. Ayrıca 50 lirasını bir yıl kalma sözü verin. Puan olarak verelim diyolar. Geriye kalan 32.50 lira ne olacak. Bunlar altından kart basiyo. bir de son kullanma en az 6 yıl her yıl kart ücreti aliyolar. Sanki her yıl bana kart basıp gönderdiler. Bir daha asla Garanti bankası diye bir bankayı tanımıyorum.

  • Mustafa 08 Mart 2016

    06.03.2016 günü abartılı aidat konusunda şikayette bulundum. Fakat Garanti Bankası bazı kartlarımızda alıyoruzda. Yarısını veriyoruz da gibi sa na cevap vermişlerdir. İnsaf bir kart 82.50 olur mu kısaca müşteri kazıkla ma sistemi yasaları kendilerine uydurmaya çalışıyorlar. Artık kartınızı ve tüm hesaplarıda kapatıyorum. Alırsınız artık kart ücreti hadi bakalım

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön