01 Mayıs 2013

Garanti Bankası Abartı Alınan Ücret ve Yanlış Bilgilendirme!

Garanti bankasında Miles-Smiles kredi kartım vardı banka beni aradı ve sizi isterseniz üst seviyeye aktarırız. Ücret farkı var mı dedim yok dediler. şuan ortak hesaba sahip olan iki karta birine 120 tl ve birine 60 tl kart ücreti yansımış. En son nisan ekstreme yansımış. var mı böyle bir şey k. kartları için biranda 180 tl alınmış. Bu durumdan şikayetçiyim. Makul bir ücret alınabilir ancak bu çok fazla. Hem bana yanlış bilgi veriliyor hemde ücretler çok çok fazla. Taksitlerim kalmayınca kartlarımı iptal etmeyi düşünüyorum. en aktif kartlarım garanti bankası idi.Üzgünüm. Gerekirse tüketici hakem heyetine de.

Sıddık 41 Okunma

Cevaplar

  • Sıddık05 Mayıs 2013

    Bu banka bu konuda yardımcı olamıyoruz demekteler. Anyasanın ilk 3 maddesimiki tartışılmaz deniyor. ki o maddeler bile konuşuluyor. bankanın yapıcı olmayan ve çözüm odaklı olmayan çalışmasını kınıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön