Garanti Bankası 90 TL Kart Aidatının İadesi İstiyorum.

Mustafa K. |

Hiçbir kişiye ulaşamıyorum. Lütfen 90 TL kart aidatımı iade edin ve kartını kapatın. Alın da. Kesinlikle kartımı kapatın kardeşim. Kimseye ulaşamıyoruz. Allah belasını versin bunların. Hala bıkmadan kart aidatı kesiyorlar. Lütfen şunlara ulaşın ve kartımı kapattırın ya. Bıktım bunlardan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  15 Aralık
  01:18

  Artık iletişim felan değil allah aşkına çözüm istiyorum. Kartlarımı hesaplarımı komple kapattırdım çok şükür ki... Allah kimseyi bunlara düşürmesin. İşleri düştümü anında bulurlar sizi ama sizin sorununuz oldumu kimseye ulaşamazsın. Artık çözüm bekliyorum .Kullanmadığım kartlarımın aidatlarını istiyorum o kadar.

 • Mustafa K.
  05 Aralık
  22:41

  Ne iletmesi ya... Bir müşteri hizmeti yapıyorsunuz ulaşana helal olsun. kırk dakika uğraşıp küfürle kapatıyoruz. İstediğiniz zaman şıp diye buluyonuz ama... Artık komple kapatma talebinde bulundum çok şükür. Kapatın kardeşim tüm hesaplarımı kapatın ve kart iade bedelini geri ödeyin. Sizden bişey istemiyorum. Allah be.....

 • 05 Aralık
  14:36

  Müşterimiz Sn. Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş