Garanti Bankası 90 Gün Gecikme Olmadığı Halde Tehdit Ediyor!

Demet A. |

Garanti Bankası'nda ödemekte olduğum kredilerden ikisinin taksitlerini bir süredir düzenli yatıramıyorum. 3 dönem gecikmeye girmeden taksiti yatıyorum, yani bir süredir 2 dönem geriden gidiyor ödemelerim.

Kredilerle ilgili bilgimiz, 90 günü aşmadan yasal sürecin başlamayacağı yönündeyken, bu sabah 2124109004 numaralı telefondan arandım ve pazartesi günü her iki kredinin birer taksidini ödemezsem tamamını ödemek zorunda kalacağım söylendi.

Her ay olduğu gibi 15 Aralık'ta ödeme yapacağımı söylediğimde bunun mümkün olmadığını söyleyen bey, borcumu ödediğim ve 90 gün gecikmeye girmediğim halde yasal işlem başlatacaklarını söyledi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demet A.
  02 Aralık
  15:29

  Sorunum çözülmedi.

 • Demet A.
  30 Kasım
  19:31

  Pazartesi günü ödeme yapmazsam yasal işlem başlatılacağı söylendiği için Garanti Bankasından ivedi cevap bekliyorum.

 • 30 Kasım
  15:12

  Müşterimiz Sn. Demet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş