10 Şubat 2015

Garanti Bankası 75 TL Yıllık Üyelik Bedeli Kesti.

****1024 no.lu kartımdan Yıllık Üyelik Bedeli adı altında 75 TL alınmıştır. 750 TL limitli bir karttan sözleşmenizde vardı diye böyle bir bedel alınmasını haklı bulmuyorum. Sanki sözleşme şartlarında benimle pazarlığa oturulmuş gibi. Dava ederim diyenin parasını ver etmezse bize kalır mantığıdır bu.

Arıyoruz yok 30 TL bonus, yok 50 TL bonus verelim deniyor. Her şeyi geçtim 750 lira limitli kartı kullanarak %0,01, %0,03 bonus ile yıllık 75 TL'nin nasıl geri alınabileceğini, bu kartın avantajı nerede? Bu mantıkla Garanti Bankası avantajlı diye sunduğu ücretli kart ile insanları yanıltıyor. En kısa sürede kart iptalini gerçekleştirip gerekli mercilere şikayetimi gerçekleştireceğim.

Oktay 368 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Oktay P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön