Garanti Bankası 75 TL Yıllık Üyelik Bedeli Kesintisi.

Huseyin C. |

Kredi kartı ekstremde yıllık üyelik bedeli adı altında 75 TL ücret alınmıştır. Alınan bu ücretin hesabıma kesintisiz bir şekilde geri yatırılmasını talep etmekteyim. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin C.
  04 Eylül
  21:26

  Banka tarafından yanıt hiçbir şekilde paranın geri yatırılamayacağı şeklindedir. Daha önce puan olarak yatırdıkları halde şimdi sorduğumda o şekilde bir kampanyamız yok şeklinde cevabını verdi. Tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım olmadı kartı iptal edeceğim bu şekilde basit cevaplarla geçiştiremezsiniz.

 • Huseyin C.
  03 Eylül
  13:39

  Kredi kartı ekstremde yıllık üyelik bedeli adı altında 75 TL ücret alınmıştır. Alınan bu ücretin hesabıma kesintisiz bir şekilde geri yatirilmasini talep etmekteyim. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğim.

 • 02 Eylül
  13:05

  Müşterimiz Sn. Hüseyin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş