16 Haziran 2015

Garanti Bankası 75 TL Tutarında Kredi Kartı Aidatı Yansıtmış!

3 yıldan fazla süredir Garanti Bankası ürünleri kullanmaktayım, maalesef kredi bile çekmişliğim var. Haziran 2015 döneminde 75- TL tutarında kart aidatı kredi kartı ekstreme yansıttılar. Kendilerine bu tutarı ödemek istemediğimi bildirmeme, ve kart aidatı yansıtıldıktan sonra hiçbir alışveriş yapmadan, taksitler imin bitmesini müteakip kredi kartımı kapatacağımı ve dolayısı ile aidatın tarafıma iadesinin yasal bir zorunluluk olduğunu söylememe rağmen iade etmediler. 75 TL'den daha düşük tutarda bonus hediyesi ile yanıltmaya çalıştılar. Şikayetim şudur ki, ödemesini gerçekleştirdiğim 75-TL'nin önümüzdeki ayki ekstreden düşülmesi ve taksitlerim bittikten sonra kredi kartımın kapatılması.

Esad 187 Okunma

Cevaplar

  • Esad 17 Haziran 2015

    17 Haziran saat 09:45 civarında 444 0 338 numaralı hattan Garanti Bankası aradılar, şikayetim ile ilgili olarak, ama banka nuh diyor peygamber demiyor ve 75- TL aidatın iadesini kabul etmiyor. Bana bu konu ile ilgili yardımcı olmuyorlar. Kesinlikle Garanti Bankası ile çalışılmasını tavsiye etmem. Müşteri memnuniyetsizliği noktasında 1 numaralar. Ayrıca kartı kullanmadığımı aidat yansıtıldıktan sonra kullanmayacağımı, taksitlerim bittikten sonra kartı kapatacağımı kendilerine bildirmeme rağmen yardımcı olmadılar. Eksi puanlama yapıyorum Garanti Bankası'na.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Esad A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön