28 Mart 2015

Garanti Bankası 75 TL Kredi Kartı Üyelik (Kart) Ücreti Kestiler...

Garanti Bankası'ndan maaş müşteri iken aldığım kredi kartına maaş anlaşması bitip başka bankaya geçtikten sonra habersiz şekilde 75 TL kart ücreti parası kesti. İadesi için yaptığım görüşme sırasında 12 ay kartı kapatmama koşulu ile 50 TL puan önerdiler. Benim param ile bana hediye veriyorlar. Paranın tamamını istiyorum dediğimde bunu yapamayacağını ve "sizi tekrar arayacağımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz tarzında bir cevap aldım.

Bunun üzerine kartı kapatma kararı kararı aldım ve taksitlerim dahil bütün borçlarımı ödedim. İki hafta sonra aynı yerde çalıştığım ve benim ile aynı kaderi paylaşan ve kartını kapatan bir arkadaşım aranarak paranın tamamını geri ödediler. Nerede kaldı eşitlik.

Sertaç 223 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç'ın Teşekkür Mesajı21 Nisan 2015

    İlgi için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2015

    Müşterimiz Sertaç Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön