20 Temmuz 2015

Garanti Bankası 75 TL Kredi Kartı Aidatı Kesilmiş.

Aktif kullandığım bonus kredi kartımdan 75 TL yıllık aidat ücreti kesilmiştir. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen iadesi red cevabı almıştır. Tarafınızdan değerlendirilmesini istiyorum.

Özlem 257 Okunma

Cevaplar

  • Özlem06 Ağustos 2015

    Maaşımı garantiden alıyordum. Anlasmamız temmuzda bitti. Haber vermeden 10 Temmuz 2015 tarihinde kredi kartı aidatı olarak 75 TL kesildi. Müşteri hizmetlerini aradığım halde iade yapılmadı. Kredi kartı aidatı olmadığını söyledikleri halde 75 TL kesinti yapıldı. Bu yanlışlığının düzetilmesini ve paramın iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Gereğin yapılmasını istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimiz Özlem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön