06 Ekim 2015

Garanti Bankası 75 TL Kredi Kartı Aidatı!

Senelerdir BJK bonus kart kullanmama rağmen Garanti Bankası bu ay benden 75 TL kart aidat parası yansıtmışlar. Bu gidişle bütün hesaplarını ve kredi kartını kapatacağım garanti aslında kullanmak istemediğim banka ama BJK taraftarı olduğum için bu bankayı kullanıyoruz eşimle.

Eğer bu para bana ödenmezse garanti ile ilişkim keseceğim. Her ay eşimle 1000 TL üstünde para harcıyoruz. Ama garanti bende 75 TL ücreti kesmiş. Kesilen paranın yerine bonus istiyorum. Yoksa kartlarımı ve hesaplarımı kapatacağım.

Devran 80 Okunma

Cevaplar

  • Devran 09 Ekim 2015

    Ayda 1000 TL ve üzeri harcama yapmama rağmen benden 75 TL kart aidatı kesiliyor eşim ve ben BJK taraftarı olduğumuz için BJK bonus kartını kullanıyoruz daha önceki senelerde bedava bonus veriyordu şimdi vermiyorlar böyle bir kampayamız yok diyorlar garanti müşteri hakkı hattından öyle bir bilgi verdiler. Garanti Bankası yaramayan banka eskiden tefeciler vardı onun yerini bankalar aldı. Bu gidişle garantiden bütün hesaplarımı ve kredi kartlarımı kapatacağım ve BJK kulübü kazansın diye ben bu kartı kullanıyorum. Bana başka kart öneriyorlar. Yazıklar olsun garantiye şimdi tefe ci oldular başımıza burunlarından kıl aldırmıyor. Yazıklar olsun bu bankaya. Bana bonus yatırılmassa kapatacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Devran Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön