Garanti Bankası 75 TL Kart Aidatı Kesti...

Ozgul A. |

Garanti Bankası 75,00 TL kart aidatını Temmuz ekstreme yansıtmış. Aylık 1.000,00 - 1.500,00 TL harcama yapmama ve bu aidatın yasal olmamasına rağmen bu ücreti alma hakkını kendilerinde görüyorlar. Senelerdir kullanıyorum kartı ama her sene aynı sorunu yaşıyorum. Bu şekilde daha fazla kullanmayacağım ve bugün kartı tamamen iptal ettirip bir daha asla Garanti Bankası ile çalışmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozgul A.
  12 Eylül
  09:20

  Trendyol firmasının tarafıma 07 Eylül tarihinde yapmış olduğu 14,99 TL'lik para iadesi 4 gündür garanti kredi kartıma aktarılmadı. Her iki firmayı da defalarca aradım, trendyol firması işlemi aynı gün yaptığına dair dekontu gönderdi, hala garanti de bekleyen bir iade işleminin olmadığını söylüyorlar. Yani bu kadar zor olmamalı ya alacağım 15 TL parayı zaten telefon faturasına ödemedim. Ne biçim bir çalışma şekli anlamadım gitti. Bir kurtulabilsem artık şu bankadan.

 • 02 Eylül
  13:05

  Müşterimiz Sn. Özgül A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş