01 Eylül 2015

Garanti Bankası 75 TL İçin Yapılana Bakın!

Geçen hafta iptal ettirdiğim kartımın kart ücreti iadesi yapılacaktı iadeyi almak EFT yapmak için siteye girmeye çalıştım ancak kart kapalı olduğu için sistem tanımadı. Bence buraya kadar ok ancak çağrı merkezinde zorla bağlandığım Mt'nin kartınız ya da Alo Garanti şifreniz yoksa imt giremezsiniz ya da çağrı merkezinden EFT yapamazsınız demesi beni çileden çıkarttı.

Pardon ama hangi devirde yaşıyoruz? Sizi ve çağ dışı uygulamanızı kınıyor, işlemleri böylesine zorlaştırdığınız için kart iptali yaparak çok da haklı bir karar verdiğimi görüyorum. Sizlerden ricam ben farklı bir kuruma şikayet etmeden bu küçük meblağın farklı bankadaki hesabıma iadesini rica ediyorum.

Bahire 96 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Bahire U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön