Garanti Bankası 75 TL + 25 TL Kart Ücreti!

Burak Ö. |

Bundan 7 ay önce Flexi karta başvurdum kart ücreti olmadığından dolayı 1 ay kartı kullandım. Garanti Bankası beni aradı size Garanti Bonus + Amrican Express verelim dediler bende kart ücretleri var istemiyorum dedim ancak arayan personel "efendim ben belirtiyorum burada sizden kart ücreti alınmayacak ama eğer alınırsa arayarak iptalini gerçekleştirebilirsiniz dedi tamam dedim. Bu ay tam 100 TL kart ücreti çekilmiş daha eksi limite düşürmüşler günlük faiz uyguluyorlar aradım yaka numarası 44377 olan müşteri hizmetleri ile konuştum iptal edin dedim söz konusu değil kart iptali gerçekleştirebilirim dedi ama 100 TL'yi de ödemek zorundasınız dedi. Kart iptali verdim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  01 Ekim
  16:03

  Sayın Garanti Bankası yetkilisi henüz benim sorunumla ilgili bana geri dönüş yapılmadı. Yukarda yazdığınız gibi şikayetimin çözülmesi lazım ama personeliniz bankanız bir şahsiyet bana henüz geri dönüş yapmadı. Geri dönüş yapmayacaksanız yapmayacağınız söyleye bilirsiniz!

 • 28 Eylül
  13:49

  Müşterimiz Sn. Burak Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş