16 Haziran 2014

Garanti Bankası 70 TL Kart Kullanım Ücreti Kesmiş!

Eminim ki benden önce yüzlerce kişi yazmıştır, ben de yazayım. Bu yıl için 70 tl'lik bir kesinti yapmışlar, 444 0 333'ü aradım ve geri yatırmalarını istedim. Yapmayacaklarını ancak Bonus vereceklerini söylediler. Devlet yasa yönetmelik çıkartıyor ancak hiç bir şekilde bu bankaların mete soru davranışlarına çözüm olmuyor.

Daha önceki maaş hesabımdan da kullanım ücreti adı altında epey bir para çekmişler, resmen haksız kazanç. Yasal hakkımı arayacağım ve bu bankadan uzak duracağım, umarım insanlar da okur da, Garanti Bankası'nın müşterilerini ne olarak gördüğünü anlar.

Dogan 200 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Doğan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön