04 Ağustos 2014

Garanti Bankası 7 Oto. Ödeme Talimatım Var 79 TL Kredi Kartı Aidatı Kesti!

Yaklaşık 10 yıllık Garanti Bankası müşterisiyim. Aktif olarak kredi kartını kullanıyorum, banka maaş müşterisiyim ve tam olarak 7 tane otomatik ödeme talimatım var. Kartıma yansıtılan 79 tl yıllık üyelik bedelini ödemek istemediğimi söylediğimde 40 tl bonus teklif edildi.

Koskoca banka benim gibi bir müşterinin bile 39 tl sine kaldıysa diyecek lafım yok! Durum acilen düzeltilmezse hem kartlarımı, hem otomatik ödeme talimatlarımı hemde hesabımı kapatacağım..

Volkan 216 Okunma

Cevaplar

  • Volkan05 Ağustos 2014

    Bana telefonda söylenenlerin aynısını mail olarak gönderdiler. Üzerine birde memnun kaldınız mı diye anket gönderdiler. Daha ne kadar ciddiyetsizlik yapabilirler merak ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz V. C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön