29 Ocak 2014

Garanti Bankası 69 TL'lik Haksız Kart Aidatı!

Ocak ayı ekstrem de gözüken ve (ödemeyip - ödemeyeceğim) yıllık ücret aidatı dışında 1 kuruş borcum bulunmayan ve inadına ödemeyeceğim yıllık kart aidatımın hesabımdan iptalini talep ederim.

Tarafıma burada, garanti bankası adına "işleme alındı" cevabı yerine bu hukuksuzluğun çözümü sağlanmıştır yazısını görmeyi temenni ederim tüm haksız ve hukuksuzluğa rağmen saygılar.

Ömer 73 Okunma

Cevaplar

  • Ömer27 Mayıs 2016

    Tüketici haklarına 2015 te durumu ilettim. 2016 Eylül ayında beraber göreceğiz

  • Ömer08 Ekim 2015

    Arkadaşlar kart ücretini reddettiğim için garantide ne varsa iptal ettim. Finansbank'ın üyelik/kart aidatı olmayan fix karta geçtim. Suç bankalarda değil onlara söz geçiremeyen devlette. Tüketici haklarınada başvurdum ses yok. Kural/yasa koyup almayacaksın dediği ücretleri devleti takmadan bankalar alabiliyorsa. Devletten büyük bankalar var demektir. Şikayet var.com' teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Ömer Samet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön