14 Mayıs 2014

Garanti Bankası 69 TL Kart Aidatı Kesti İadesini İstiyorum!

3 yıldır Garanti Bankası'nın hem maaş müşterisiyim, hem de kredi kart müşterisiyim. 2014 Ocak ayında nakit kartımdan 60 tl işletim ücreti kesildi. Mayıs ayı kredi kartı ekstremden de 69 tl yıllık aidat ücreti kesildi. Ben aldığım maaşı artık kart aidat ücretlerine yatırmak istemiyorum. Benim hiç tüketici hakkım yok mu?

Yok otomatik ödeme talimatı verirseniz nakit karttan ücret kesmeyiz, yok kredi kartı harcamalarınız artarsa üyelik bedelini düşürürüz. Biraz vicdanınızı elinize koyun. Sürekli bir ücret kesiyorsunuz. Bu insanlar bu parayı ödeyebiliyorlar mı diye düşünen vicdan kalmamış.

Kredi kartı aidat bedelimin ve nakit kart işletim ücret bedelimin acil iptalini talep ediyorum.

Şule 320 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimiz Şule B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön