09 Temmuz 2015

Garanti Bankası 63,50 TL Hesap İşletim Ücreti!

Garanti Bankasında 2 hesabım ve her hesaba kayıtlı 3 tane faturam var, yani toplam 6 fatura.
Buna rağmen benden 63,50 TL gibi bir rakamı hesap işletim ücreti olarak kesmişler.
Aradım. Derler ki;
Fatura otomatik ödeme talimatını tanımlarken, önce şu hesap sonra şu hesap diye belirtmemek gerekiyormuş. Sadece bir hesaba bağlamak lazımmış.
Şu tilkiliğe dikkatinizi çekiyorum. Hesap işletim ücreti almak için ne dolap çevirmişler. Madem öyle, neden sistem orada para yoksa ikinci bir hesabı seçmemi istiyor? Bahaneniz mi bu mu ya?
Bunlar, insan bu ayrıntıyı bilmesin de, biz bir kereliğine de olsa parasını alalım zihniyeti.

Turgay 84 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 13 Temmuz 2015

    Ne arandım, ne de bir şey oldu, 63,5 TL'nin üzerine yatacaklar, diğerlerinde yaptıkları gibi, bir keresinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi faturamı bana iki kere ödettiler ve para iadesi yapmadılar, iSKİ'den de alamadım ve bir keresinde de ATM'den eksik para verdiler. bankanızı tanıyın!

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Turgay Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön