13 Temmuz 2015

Garanti Bankası 63,5 TL Kredi Kartı Ve Banka Hesabı Aidatı!

Maaş müşterisi olarak çalışmaya başladığım Garanti Bankası ile eski çalıştığım firmadan ayrıldıktan yani maaş hesabım kesildikten sonra 63,5 TL 6 aylık hesap işletim ücreti, 79 TL ise kredi kartı ücreti hesabımdan habersiz olarak kesilmiş, ekstrelere baktığımda bu durumu fark ettim.

Bonus kredi kartımı yüksek meblağlarla aktif olarak kullanmama rağmen bu kadar yüksek işletim ücretleri olan bir banka ile çalışmak istemiyorum. Bu tutarların hesabıma iadesi mümkün değilse; 63,5 TL olan 6 aylık hesap işletim ücretinin maaş hesabımın olduğu iki ay düşülerek 4 ay olarak kesilmesini istiyorum. Ardından hesabımı ve kredi kartımı kapatarak Garanti Bankası ile tüm ilişiğimi keseceğim.

Mehmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Temmuz 2015

    Müşteri hizmetleri hızlı ve nazik bir şekilde iletişime geçti fakat hesap işletim ücreti için yapılan açıklamanın hiçbir mantığı yok. 1. ayda ve 5. ayda hesap açılsa bile farketmiyor, sizden 6. ayda aynı hesap işletim ücretini alıyorlar. Banka ile tüm ilişiğimi kesip tüketici hakem heyetine başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön