28 Ocak 2015

Garanti Bankası 6 Aylık 65 TL Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Garanti Bankası vadesiz TL hesabımdan ocak ve temmuz ayında 65 er lira tahsil ediyor. Hesabımı hemen kapatacağım. Sizlerde mağdur olmamanız adına paylaşıyorum. Tarafıma ücretin iadesini talep etmek için 444 0 333 müşteri hizmetleri aradım iade sağlanamıyor bilgisini iletti ve beni 444 0338 haklı müşteri hattıma yönlendirmiş ise de onlar kesinlikle iade etmiyorlar.

Aktif kullanmakta olmama rağmen hesaplarımı ve bankayla ilişkilerimi derhal sonlandırıp yasal olarak tüm haklarımı arayacağımı beyan ederim. Haklı müşteri hattının ismi sadece haklı garanti müşteri olmakla zaten müşteri olarak haksız ve mağdur oluyorsunuz. Sizlerde deneyimlerinizi aktarmanızı istiyorum. Ücretsiz bankalar ne güne duruyor.

Abdullah 238 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah 04 Mart 2015

  Garanti Bankası 65 TL ücret iadesini sağlamıyor. Kanmayın

 • Abdullah 29 Ocak 2015

  Talebimi bankanıza tüm kanallarınızdan ilettim fakat hiçbir çözüm önerisinde bulunmadınız. Tarafıma iade sağlanmamıştır.

 • Abdullah 29 Ocak 2015

  Garanti Bankası vadesiz TL hesabımdan ocak ve temmuz ayında 65 er lira tahsil ediyor. Hesabımı hemen kapatacağım. Sizlerde mağdur olmamanız adına paylaşıyorum. Tarafıma ücretin iadesini talep etmek için 444 0 333 müşteri hizmetleri aradım iade sağlanamıyor bilgisini iletti ve beni 444 0338 haklı müşteri hattıma yönlendirmiş isede onlar kesinlikle iade etmiyorlar. Aktif kullanmakta olmama rağmen hesaplarımı ve bankayla ilişkilerimi derhal sonlandırıp yasal olarak tüm haklarımı arayacağımı beyan ederim. Haklı müşteri hattının ismi sadece haklı garanti müşteri olmakla zaten müşteri olarak haksız ve mağdur oluyorsunuz. Sizlerde deneyimlerinizi aktarmanızı istiyorum. Ücretsiz bankalar ne güne duruyor

 • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn. Abdullah E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön