18 Ocak 2014

Garanti Bankası 6 Aydır Paracard'ım Gönderilmedi!

6 ay önce işe başladığım kurumun anlaşmalı olduğu Garanti Bankası Paracard'ımı hala göndermedi. Maaşımı çekebilmek için sürekli mesai saatlerimde şubeye gitmek ve sıra beklemek zorunda kalıyorum.

Çağrı merkezini defalarca aradım ve her seferinde bana kartımın gönderileceğini söylediler ancak bir türlü gönderilmiyor. Talep etmediğim halde kredi kartı gönderimini kısa zamanda gerçekleştirdiler ama maaş kartım bir türlü gelemedi. Bu mükemmel kurumsal yaklaşımı için garanti bankasını tebrik ediyorum!

Bestecan 105 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Bestecan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön